You are currently viewing איך לבחור את קורסי המספרה הטובים ביותר ולא לבזבז את הכסף שלך? 

איך לבחור את קורסי המספרה הטובים ביותר ולא לבזבז את הכסף שלך? 

מקצוע המספרה נחשב אוניברסלי, ואכן, עם מקצוע כזה בידיים, אתה יכול למצוא עבודה בכל מקום בעולם. אבל כדי להתחיל את דרכך ואת הקריירה שלך כמומחה כזה, עליך להקפיד ביותר בבחירת הקורסים והמכללה שבה אתה מפקיד את השכלתך ועתידך.

אם הצבתם לעצמכם את המשימה להגיע להצלחה בתחום הזה, ואפילו בעתיד חולמת לפתוח סלון יופי משלכם, אז הקורס הממלכתי "אמנות מספרות" ממכללת LFA הוא בדיוק בשבילכם.

בהתאם לדרישות המדינה, קורס הסטייליסטים של משרד התעשייה והמסחר מכיל את כל הדרוש על מנת לעבור בהצלחה את הבחינה וקבלת רישיון שבסיומה מקבלים הסטודנטים דיפלומה ארצית ובינלאומית ממכללת LFA.

נותנת החסות הרשמית של קורס המספרות היא חברת L'OREAL המפורסמת בעולם, המספקת את כל החומרים הדרושים ללימוד. אחרי הכל, הכמות והאיכות של החומרים המתכלים משפיעות ישירות על ההכשרה שלך במספרות. תקבלו סט כלים שלם, המורכב על פי המלצות המורים על סמך ניסיון אישי, הכלולים בתשלום הקורס.

 במהלך הכשרת הסטייליסטים יתקיימו כיתות אמן של החברה, תעבדו את הידע התיאורטי שנצבר בפועל על דוגמניות, שהוא חשוב ביותר במקצוע המספרה.

 

בקורס "מספרות" תלמדו:

אנטומיה ופיזיולוגיה של שיער

ניקיון, היגיינה וסטריליות

 

  • תספורות גברים

 

תספורות נשים

 

תספורות לילדים

 

  • טכניקות קרלינג

 

  • שטיפת ראש

 

שימוש במייבש שיער

 

  • תסרוקות

 

צבע שיער

 

ועוד נהלים רבים אחרים.

 

במהלך כל ההכשרה נכין אותך לא רק לשירות לקוחות ברמה הגבוהה ביותר, אלא גם לאחד מההיבטים החשובים לא פחות בעבודת המספרה – פסיכולוגיה ותקשורת עם לקוחות. 

 

איך לראיין לקוח

 

  • תכנון לוח זמנים לעבודה

 

חיטוי וטיפול במכשירים

 

  • הכנה למקום העבודה

 

אבחון הפנים וסוג הלקוח

 

הדקויות של עבודה עם קהלים שונים

 

תרגול אינטנסיבי בהנחיית מורים מנוסים, המכיל גישות טכנולוגיות חדישות, יכין אותך לפתרון כל רמת משימות שתקבע הלקוח.

 

צוות המורים, בראשות המאסטר שמעון ביטון, יעניק לכם ניסיון רב שנים. מלמד בעלי מלאכה וסטייליסטים-מחנכים למעלה מ-30 שנה ובוחן קורסים של משרד התמ"ת. שמעון יגלה את כל הסודות על מה בדיוק אתה צריך כדי לקבל רישיון מדינה, ומה אתה צריך ללמוד להצלחה אישית.

 

אם המטרה הסופית שלך היא עסק עצמאי משלך, אז אנחנו נלמד אותך איך ליצור אותו בזמן הקצר ביותר. תלמד כיצד ליצור אינטראקציה עם לקוחות שיישארו איתך במשך שנים, ללמוד את הטכנולוגיות והנהלים העדכניים ביותר, להשתתף בסמינרים של מומחים בנושאים מובילים. יתרה מכך, כל נושא, פרוצדורה וקטגוריית ידע נלמדים בהתאם לטכנולוגיית ההוראה LFA של המחבר, שעיקרה תכנון מודולרי של תהליך הלמידה, התחלה מוקדמת של תרגול, ואלגוריתם ברור של פעולות בשירות הניתן – כך שלתלמיד יש בסיס תיאורטי וניסיון מעשי. כמו כן, ברצוננו להזכיר לכם שבזכות מערך הכלים המתחיל שהמכללה מספקת בתחילת הקורס, תוכלו להתחיל לקבל לקוחות עוד לפני תום הלימודים – והדגמים הראשונים שלכם יהפכו לקבועים הראשונים שלכם. לקוחות.

 

אנו מבטיחים כי לאחר לימודים במכללת LFA, תרכוש את הידע והמיומנויות הדרושים במסגרת הזמן האופטימלית, אותם תוכל ליישם בהצלחה בעבודתך העתידית!

מתכונת ההשכלה שלנו היא תוצאה של 100%, הכוללת מגוון עצום של ידע, מיומנויות, יכולת לאסוף ושימור לקוחות סביבך, הכרת הטרנדים והנהלים והשירותים הפופולריים של מספרות וכמובן רווחים והצלחה!